kadra / kontakt / regulamin

IMMP2696a 

Witamy w naszym medi SPA&Wellness RyterSKI!

 

 Z natury bierzemy to, co najlepsze…

...czemu doskonale sprzyjają malownicze, przepełnione lasami i górskimi potokami tereny Rytra, nasycone czystym i rześkim powietrzem Wszechobenca natura okalająca nasz ośrodek strefą ciszy to idealne warunki, aby uwolnić się od wielkomiejskiego zgiełku i stresu.

Połaczenie tego co daje nam przyroda z profesionalnym sprzętem jaki posiadamy, wykwalifikowaną kadrą oraz kosmetykami opartymi na naturalnych składnikach jest gwarancją na uzyskanie najlepszych efeków terapii. Naszym gościom oferujemy zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, rehabilitacji oraz szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Dodatkowo można zrelaksować się i zadbać o lepsze samopoczucie korzystając z jacuzzi i sauny suchej oraz łaźni parowej.

Realizujemy pełne programy medi Spa & Wellness: relaksacyjne, pobudzające, wyszczuplające, rehabilitacyjne, lecznicze oraz pojedyncze zabiegi w zależności od oczekiwań i możliwości czasowych naszych Gości.
 
Choć na chwilę oderwij się od codzienności, odzyskaj pełną harmonię ciała i dusz oraz rozsmakuj sie w świecie SPA...

 

NASZA KADRA

 

Katarzyna Tokarczyk - manager SPA

 

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uzyskała tytuł magistra fizjoterapii w 2002 r. Certyfikowana terapeutka metody McKenziego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu placówkach zajmujących się leczeniem uzdrowiskowym oraz odnową biologiczną. Posiada wiele kursów z zakresu masażu oraz metod fizjoterapeutycznych m.in. PNF, McKenzie. Uczestniczka wielu profesjonalnych szkoleń oraz pokazów z zakresu fizjoterapii i kosmetologii. Z pasją zajmuje się leczeniem i profilaktyką schorzeń kręgosłupa.

Marta Maślanka - fizjoterapeuta

 

KONTAKT

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

e-mail: spa@hotelryterski.pl

tel.: 606780663 

 

REGULAMIN SPA

 1. Opłatę za zabieg należy uiścić w recepcji głównej hotelu RyterSKI przed jego wykonaniem.
 2. Na umówiony zabieg należy przybyć minimum 5 min. przed planowaną godziną rozpoczęcia.
 3. W przypadku spóźnienia się na umówiony termin, czas zabiegu ulega skróceniu.
 4. Zwrot kosztów za zabieg, jest możliwy tylko w przypadku zgłoszenia o rezygnacji, najpóźniej godzinę przed jego rozpoczęciem.
 5. Niewykorzystane w umówionym terminie zabiegi, wchodzące w skład pakietu, przepadają.
 6. Istnieje możliwość korzystania z szlafroków i dodatkowych ręczników. Opłata za sztukę wynosi 5 zł.
 7. Przed wykonaniem zabiegu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do jego wykonania. Osoby z chorobami serca nie mogą korzystać z sauny oraz kąpieli w wannach.
 8. Osoby, których stan wskazuje na spożycie alkoholu lub narkotyków oraz osoby z chorobami zakaźnymi, wysypkami, otwartymi ranami nie mogą korzystać z zabiegów SPA. Decyzję ostateczną podejmuje pracownik lub kierownik mediSpa & Wellness.
 9. Zalecamy:
  - unikanie kąpieli słonecznych bezpośrednio przed i po zabiegach
  - unikanie obfitych posiłków przed zabiegami - godzinny wypoczynek po zabiegach cieplnyc.
 10. SPA nie ponosi odpowiedzialności za biżuterię i inne kosztowności klientów wniesione na teren SPA.
 11. Na terenie mediSPA & Wellness zabronione jest:
  - palenie tytoniu,
  - wnoszenie i spożywanie żywności i alkoholu,
  - używanie telefonów komórkowych - wprowadzanie zwierząt,
  - głośne i nieodpowiednie zachowanie wpływające w jakikolwiek sposób na dyskomfort innych gości.
 12. Zakup danej usługi jest równoznaczny z złożeniem przez klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do skorzystania z tej usługi oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.
 13. Możliwość zmiany składowych pakietu SPA (masaże, zabiegi) istnieje tylko w przypadku stwierdzonych udokumentowanych przeciwwskazań zdrowotnych.

Nasi partnerzy